PRODUKTI

InoWood terases dēļi

Mājīga terase blakus mājai ‒ gandrīz katra mājas īpašnieka sapnis

Terases dēlis “Solid”

Krāsas izvēle terases dēļiem no biokompozīta ir tādi pati, kā visai InoWood produkcijai. Terases dēlis ir bez iekšejām kamerām, no pildītas masas, nodrošinot lielāku dēļa izturību. Tas ir labi piemērots sabiedriskām vietām, restorānu terasēm, dažādiem publiskiem objektiem.

Solid20 terases dēļu izturība ir labi piemērota pontonu un dažādu laipu izveidei, privātmāju terasēm ar īpašu interjeru, lielu noslodzi vai vienkārši rūpējoties par terases ilgmūžību. Izbūvējot terasi uz metāla karkasa ar Solid20 terases dēli, terases ekspluatācijas laiks būs īpaši ilgs.

InoWood terases dēļi, ražoti no biokompozīta, palīdz mums aizsargāt apkārtējo vidi – dēļi nesatur kaitīgas vielas cilvēkam un apkārtējai videi. Terases dēļi no biokompozīta ir teicama alternatīva tradicionāliem koka terases dēļiem, jo prasa minimālu apkopi. Tie ir stipri, neslīdoši, izturīgi pret triecieniem, pūšanu, mitrumu, ultravioletiem stariem un nelabvēlīgiem laikapstākļiem.

Dēļus pēc pasūtījuma izgatavo garumā līdz 600 cm, standarta garums dēlim ir 400 cm.

Rūpējoties par apkārtējo vidi ‒ InoWood produkti tiek ražoti vienīgi no pārstrādātas izejvielas, bez jebkādām kaitīgām vielām, un tie 100% derīgi otrreizējai pārstrādei. Terases dēļi 50% sastāv no koksnes miltiem un 50% no pārstrādātas plastmasas.

Terases dēlis Premium

Terases dēlis Premium ir populārākais InoWood produkts, ar vislabāko cenas un kvalitātes attiecību.

Premium terases dēlis ir visilgāk ražotais uzņēmuma produkts, no 2013. gada InoWood produkcija tika sertificēta pēc visaugstākām prasībām, kuras piemēro šāda veida materiāla produkcijai. Vācu laboratorija SKZ veica terases dēļu no koka-polimēra kompozīta (WPC) izpēti un apstiprināja, ka produkcija atbilst visām asociācijas WPC QG–Holzwerkstoffe prasībām. Ar šo mērķi dotās iestādes komisija veica ražošanas pārbaudi un izsniedza kvalitātes sertifikātu, šis sertifikāts dod iespēju rūpnīcai izmantot laboratorijas kvalitātes marķējumu.

Premium terases dēlim viena puse ir smalki rievota, otra pilnīgi gluda, tādejādi var izvēlēties dēļa tradicionālo dizainu vai izmantot gludo virsmu. Dēļa gludās virsmas priekšrocības ir tā vienkāršā kopšana. Premium terases dēlis vislabāk ir piemērots privātmāju terasēm, verandu, dārza lapeņu vai balkonu izbūvei. Pateicoties daudzu gadu uzkrātajai pieredzei, Premium terases dēļa ražošanas process ir vairākkārt uzlabots, palielinot dēļa izturības un ilgmūžības rādītājus. Svarīgi atzīmēt, ka terases dēlis ir cietāks un izturīgāks pret mehāniskiem bojājumiem, labi piemērots dārza mēbeļu izmantošanai uz terases.

Krāsas

Vispopulārākās standarta krāsas: antracīts (krāsas kods – 09), brūns (krāsas kods – 10) un pelēks (krāsas kods – 08). Standarta krāsu produkcijas izgatavošanas termiņš ir 1‒3 nedēļas, bet nestandarta krāsu, tādu kā smilšu (krāsas kods ‒ 01), ciedrs (krāsas kods – 02), muskats (krāsas kods – 03), izgatavošanas termiņš tiek saskaņots individuāli katram pasūtītājumam.

Antracīta

09

Brūns

10

Pelēks

08

Smilšu

01

Ciedrs

02

Muskats

03

Montāžas aksesuāri

Terases elementi Nosaukums Izmērs Apraksts
APDARES – PERIMETRA WPC DĒLIS (TLR2) Apdares – perimetra WPC dēlis Garums 4000 mm Apdares perimetra WPC dēļi terases fasādes apdarei. Šo cieto profilu var izmantot kāpņu fasādes daļu veidošanai.
ALUMĪNIJA APDARES STŪRIS Alumīnija apdares stūris Garums 4000 mm Terases vai kāpņu apdarei tiek izmantots anodēta alumīnija apdares stūris. Stūri montē urbjot terases karkasā vai līmējot.
PRIMĀRĀ MONTĀŽAS KLIPSIS Primārās montāžas klipsis Nerūsējošā tērauda montāžas klipsis ir paredzēts visu veidu WPC terases dēļu InoWood primārajai montāžai.
MONTĀŽA Skava (NErūsējošais tērauds) Montāžas klipsis Nerūsējošā tērauda montāžas klipsi var lietot kopā ar visiem WPC terases dēļiem. Uzstādot šādā veidā, starp paneļiem paliek 4 mm atstarpe.
ATBALSTS – TRIECIENA LENTES Atbalsta lentes 70×6 mm vai 55×2 mm Gumijas atbalsta lentes veicinās jūsu konstrukcijas kalpošanas laiku – tās bloķē ūdeni un neļauj mitrumam piekļūt sijām.
SIJA (CINKOTA SIJA, 20 × 40) Cinkota sija 20×40 un 60×40 Cinkoto siju (garums – 6000 mm) galvenokārt izmanto, ja terase tiek ierīkota uz regulējama augstuma balstiem vai citām konstrukcijām. Šīs šķērssijas izmanto terases dēļu ieklāšanai uz cieta, stabila pamata, piemēram, betona.
ŠĶĒRSIJA (alumīnija, 60 × 40) Alumīnija šķērssija Garums 6000 mm Alumīnija šķērssiju (siju) (garums – 6000 mm) galvenokārt izmanto, ja terase tiek ierīkota uz regulējama augstuma balstiem vai citām konstrukcijām.
REGULĒJAMI BALSTI – POSTĀLI Regulējami balsti Regulējami balsti ir lielisks risinājums, kad nepieciešams pacelt terases/grīdas līmeni līdz vajadzīgajam augstumam. Regulējams atbalsta augstuma diapazons ir no 10 mm līdz 1020 mm. Katra balsta augstums ir regulējams arī no 5 līdz 90 mm (atkarībā no modeļa). Balsti ir ļoti noderīgi, uzstādot grīdas/terases uz balkoniem, uz jumtiem, pie baseiniem vai puķu dārzos.

Mēs veicam arī uzstādīšanu!