Produkti

Divslāņu terases dēļi

Divslāņu koka–plastmasas kompozītmateriāla terases dēļi ir mūsu jaunākais produkts, sākts ražot pirms nepilna gada. Šim otrās paaudzes izstrādājumam ir daudzas priekšrocības pret pirmās paaudzes terases dēļiem. Kā nosaukums norāda, dēlim ir vairāki slāņi. Iekšējais slānis ir ražots no mehāniski izturīgāka maisījuma, kas nodrošina lielāku izturību pret lūšanu un mazākus bojājumus asu triecienu rezultātā. Profils ir masīvāks, un iekšējā ģeometrija vairs nav kantaina, bet gan apaļa. Ārējais slānis savukārt ir optimizēts nodilumizturībai. Divslāņu dēļiem garantijas nosacījumos ir iekļauta arī nodilumizturība, tajā skaitā lietojot tos komercobjektos un publiskās vietās. Tomēr nevajag pieņemt, ka Divslāņu dēļi ir piemēroti tikai publiskai videi, to vizuālais izskats padara tos par ļoti patīkamiem lietošanā arī privātās mājas terasēs un balkonos.

Vizuāli Divslāņu dēļi vairāk atgādina īstu koku, ar kokam raksturīgu faktūru, kā arī virsslānis satur vairākus pigmentus, tādējādi akcentējot dabiska koka rakstu. Papildus šie dēļi prasa vēl retāku kopšanu kā pirmās paaudzes dēļi, jo nav rievas kurās uzkrāties putekļiem. Tajā pašā laikā, šiem dēļiem piemīt tik pat teicamas pretslīdēšanas īpašības kā citiem izstrādājumiem.

Mūsu noliktavā šie dēļi ir pieejami 3,6 metru garumā un četrās krāsās. Papildus, ja apjoms ir lielāks par 50 kvadrātmetriem, ir iespējams pasūtīt arī citas krāsas.

3600 × 143 × 23 mm

Krāsas

Dzintars
Ozols
Sarkankoks
Ogle