PRODUKTI

Kebony koks

Kebony tehnoloģija, kas izstrādāta Norvēģijā, ir videi draudzīgs, patentēts process, kas uzlabo skujkoka īpašības. Kebony ir materiāls, kam nav nepieciešama papildu apstrāde, izņemot parasto tīrīšanu. Tā rezultātā koksnes šūnu struktūra tiek pastāvīgi modificēta, lai iegūtu tās augstākās īpašības. Piedāvājam divu veidu Kebony produktus – Kebony Character un Kebony Clear. Kebony Character dēļi nav paredzēti to virsmu turpmākai apstrādei, savukārt Kebony Clear dēļus var slīpēt, ēvelēt un profilēt nesamazinot to izturību.

Kebony Character produkti tiek ražoti no FSC ™ sertificēta Pinus Sylvestris un satur zaru vietas un neapstrādātu koksni. Tos nevajadzētu tālāk mehāniski apstrādāt vai sadalīt. Kebony Character produkti var tikt sazāģēti garumos. Atklātie gali pēc garumošanas jāapstrādā ar koksnes aizsardzības līdzekli. Kebony kokam ir tumši brūns tonis, kas laika gaitā kļūs par sudrabainu patinu. Šī procesa ātrums ir atkarīgs no saules un lietus iedarbības intensitātes un koksnes lietošanas veida.

  • Apšuvumam
  • Ieklāšanai
  • Jumtam
  • Būvniecībai

Kebony Clear produkti tiek ražoti no FSC ™ sertificēta Pinus Radiata, tiem ir tīra virsma. Kebony dēļus var tālāk apstrādāt kā jebkuru cietkoksni. Kebony kokam ir tumši brūna krāsa, kas laika gaitā kļūs par sudrabainu patinu. Šī pelēkuma procesa ātrums ir atkarīgs no saules un lietus iedarbības intensitātes un lietošanas veida.

  • Apšuvumam
  • Ieklāšanai
  • Jumtam
  • Būvniecībai
  • Dizainam

Tehnoloģija

Kebony® tehnoloģija, kas izstrādāta Norvēģijā, ir videi draudzīgs, patentēts process, kas uzlabo ilgtspējīgas skujkoku īpašības ar šķidrumu no dabīgām izejvielām. Šis process neatgriezeniski modificē koka šūnas, piešķirot Kebony augstākās kvalitātes cietkoksnes īpašības un bagātīgu brūnu krāsu.
Ir dažādas koksnes modifikācijas metodes, kuras visas neatgriezeniski maina šūnu sienu struktūru. Tās ietver tādas metodes kā termiskā apstrāde, acetilēšana un polimēra potēšana.
Kebony® tehnoloģija pārveido koksni, koka šūnu sienās veidojot stabilus, noslēgtus furāna polimērus. Tie palielina koksnes izmēru stabilitāti, kā arī izturību un cietību. Procesa pamatā ir impregnēšana ar furfurilspirtu, kas tiek iegūts no lauksaimniecības kultūru atkritumiem. Tādējādi Kebony izmanto augu izcelsmes atkritumus, lai piešķirtu lielāku izturību kokam.

1. solis: impregnēšana

Impregnēšana ir process, kurā koksni iemērc bio šķidrumā. Impregnēšanas laikā koksnē tiek ievadīts furfurilspirts, kas iegūts no šķidruma, kura pamatā ir bioloģiskā bāze.

2. solis: sacietēšana

Pēc impregnēšanas koksne tiek uzkarsēta, tādējādi notiek furfurilspirta polimerizācija. Šo soli sauc par sacietēšanas soli. Iegūtais polimērs, kas tagad ir pastāvīgi bloķēts koksnes šūnās, ir stabils un nesadalās un neizplūst no koka.

3. solis: gatavs Kebony koks

Pēc apstrādes koka šūnu sienas ir par 50% biezākas, pateicoties stabiliem, bloķētiem polimēriem. Šī pastāvīgā koka šūnu sienu modifikācija gala koksnes izstrādājumam nodrošina izcilu stabilitāti, maksimālu cietību un garantētu ilgu kalpošanas laiku. Kebony koksne nodrošina arī augstu drošības līmeni, jo koksne nesadalās un nesatur toksīnus vai ķīmiskas vielas, kā arī vasarā koksne pārāk neuzsilst.

Kebony koksnes priekšrocības

Dabīgs koks

Mēs piedāvājam augstas kvalitātes, īstu koku. Nav koka / plastmasas kompozīta – Kebony koks ir organisks. Mēs lepojamies, ka koksne saglabājas dabiska, un vienīgās izmaiņas ir tādas, ka tā pastāvīgi uzlabojas un nostiprinās koksnes šūnu struktūra.

Attīrīts un skaists

Kebony piedāvā gludu koksni un koksni ar raksturīgo koksnes rakstu. Abām ir izcilas īpašības, atšķiras tikai pēc izskata. Viena ir gluda un zīdaina, otra – mezglaina un dabiska. Kebony koksnei ir tumši brūna krāsa, kas laika gaitā kļūst par sudrabaini pelēku patinu. Šī procesa ātrums ir atkarīgs no laika apstākļu iedarbības un lietošanas veida. Intensīva saules gaismas un nokrišņu iedarbība paātrinās pelēcības procesu. Parasti pelēkā krāsa veidojas pakāpeniski dažu mēnešu laikā. Šīs izskata izmaiņas neietekmē izturību vai citas produkta tehniskās īpašības. Virsmas apstrāde ar eļļu vai krāsu samazinās pelēkuma efektu vai mainīs krāsu. Visi Kebony izstrādājumi var tikt krāsoti gadījumos, kad ir vēlams pēc iespējas ilgāk saglabāt sākotnējo krāsu vai mainīt krāsu un izskatu. Kad tiek uzklāts virsmas pārklājums, rūpīgi jāievēro pārklājuma ražotāja norādījumi.

Maksimāla izturība

Pateicoties Kebony® tehnoloģijai, mēs varam palielināt koksnes izturību līdz augstākajam līmenim. Kebony Clear koksnes izstrādājumu Brinell izturība (N / mm2, EN 1534) ir no 59 līdz 41, kamēr Teak ir ievērojami zemāka izturība – 34.

Izcila noturība

Kebony process ievērojami palielina koksnes izmēru noturību. Tomēr Kebony joprojām ir dabīgs produkts, kurā relatīvā mitruma izmaiņu dēļ būs neliels piebriedums vai saraušanās. Maksimālais pietūkums visā dēlī, sākot no pilnīgi sausa līdz pilnīgai ūdens piesātināšanai Kebony Character var būt līdz sešiem procentiem no dēļa platuma un Kebony Clear – četriem procentiem. Neapstrādātas koksnes uzbriešana vienādos apstākļos būs aptuveni astoņi procenti no dēļa platuma.

Garantēts ilgs mūžs

Pateicoties izturības klases vērtējumam (EN 350), kokmateriāls ir ideāli piemērots ieklāšanai ārā – terasēm un fasādes apšuvumam. Visiem Kebony Clear kokmateriālu veidiem ir viens izturības klases vērtējums, kas ir vislabākais. Kebony Character izturības klases vērtējums ir 1-2, kas ir lielisks. Iemesls ir tāds, ka Kebony Character satur koka serdes, tāpēc tam ir nedaudz zemāka izturības klase.

Vienkārša kopšana

Kebony kokam nav nepieciešama papildu apstrāde, izņemot parasto tīrīšanu, kas ir īpaši patīkama ziņa daudziem terases īpašniekiem. Netīrumu, smilšu un citu daļiņu nogulšņu noņemšana tiek veikta vienkārši ar suku un ūdeni.

Augsta pretestība

Kebony ir ļoti izturīgs pret pūšanu, sēnītēm, kukaiņiem un citiem koksni iznīcinošiem mikroorganismiem. Tāpēc visiem Kebony izstrādājumiem, kas tiek izmantoti virs zemes, mēs varam piedāvāt mūža garantiju pret puvi.

Drošs un bez toksīniem

Kebony nav toksisks ne cilvēkiem, ne videi, un neveido atkritumus. Tāpēc Kebony bieži tiek izvēlēts ieklāšanai bērnudārziem, kur bērniem būs tieša saskare ar koku. Koks nesadalās un nesatur toksīnus vai ķīmiskas vielas, kā arī vasarā koks pārāk neuzkarst.

Kebony dēļu atkritumus var izmest un pārstrādāt. Kebony var sadedzināt, un tas neizdalīs citus dūmu komponentus, izņemot tos, kas izdalās, dedzinot neapstrādātu koksni.

Dabai draudzīgs

Kebony koksnei nav kaitīgas ietekmes uz vidi. Kebony ražošana balstās uz šķidrumu, kas iegūts no bioatkritumiem, un mūsu rūpnīca veic ražošanu saskaņā ar videi draudzīgākajiem standartiem. Visas preces, ko piegādā Kebony, ir marķētas ar Swan eko marķējumu. Swan ir oficiālais Ziemeļvalstu ekomarķējums, ko ieviesusi Ziemeļu Ministru padome. Swan ekomarķējuma vīzija ir ilgtspējīga sabiedrība, kurā nākamās paaudzes var gūt labumu no tādiem apstākļiem un iespējām kā mēs šodien. Svarīgs solis ceļā uz šo redzējumu ir ar ekomarķējumu palīdzēt patērētājiem izvēlēties videi draudzīgākos produktus.

Ilgtspējīgi resursi

Kebony izejvielas tiek iegūtas no komerciāli apsaimniekotiem mežiem ar lielām koksnes ražām. Visiem mūsu piegādātājiem ir sertifikāti, kas garantē viņu koksnes izcelsmi. Kebony ir FSC® sertificēts. Forest Stewardship Council® (FSC®) strādā, lai uzlabotu mežu apsaimniekošanu visā pasaulē, un ar sertifikācijas palīdzību tā rada stimulu meža īpašniekiem un apsaimniekotājiem ievērot labāko sociālo un vides praksi. FSC® nodrošina saikni starp mežu un gala lietotāju, nodrošinot, ka produkti ar FSC® marķējumu ievēro visaugstākos sociālos un vides ieguvumus un apsvērumus.

Mēs veicam arī uzstādīšanu!