UZŅĒMUMS

Par mums

Uzņēmums Norddeck SIA ir lielākais koka-plastmasas kompozītmateriāla (Wood-Plastic-Composites – WPC) izstrādājumu izplatītājs Baltijas valstīs.

Noliktava atrodas Latvijā, Lielvārdē.

Mēs piedāvājam augstas kvalitātes terases dēļus un to aksesuārus, fasādes un citus kompozītmateriālu izstrādājumus, kurus par konkurētspējīgām cenām izplatām ar preču zīmi Norddeck.

Visi produkti tiek ražoti no dabai draudzīgiem izejmateriāliem un ir pārstrādājami.

Vērtības

Orientēšanās uz klientu

Mūsu mērķis ir apmierināts klients. Izvirzot to par uzņēmuma koncepcijas galveno nosacījumu, mēs liekam pamatus ilgtermiņa sadarbībai ar mūsu klientiem un sadarbības partneriem. Mēs esam uzticams partneris un uzskatām, ka abpusēja sadarbība ir panākumu atslēga.

Augsta kvalitāte

Mēs ražojam jaunākajām tendencēm atbilstošus un nemainīgi augstas kvalitātes produktus par konkurētspējīgām cenām. Augstā kvalitāte tiek nodrošināta, pateicoties patstāvīgai jaunu tehnoloģiju izstrādei un ieguldījumu veikšanai modernu ražošanas iekārtu iegādē.

Vides aizsardzība un ilgtspēja

Viena no mūsu prioritātēm ir rūpes par ekoloģiju ilgtermiņā, tādēļ mēs saudzējam dabas resursus un izvēlamies dabai draudzīgu ražošanu. Tas nozīmē saudzīgu attieksmi pret vidi un dabu, domājot arī par nākamo paaudžu vajadzībām. Mūsu produkti tiek ražoti tikai un vienīgi no apkārtējai videi draudzīgiem izejmateriāliem. Tādā veidā mēs vēlamies rādīt ilgtspējīgas ražošanas un atbildīgas rīcības priekšzīmi.