PRODUKTI

Regulējami balsti MAXI

Regulējamie balsti MAXI ir paredzēti kā slodzi nesošas konstrukcijas, izmantojot tās koka un kompozīta terašu, akmens flīžu, metāla restu un citu plākšņveida grīdas materiālu ieklāšanai, kuri ir paredzēti gājējiem. Balsti var tikt izmantoti dažāda pielietojuma objektos, piemēram, dzīvojamās, sporta, rūpniecības, sabiedriskās telpas u.c. Balstus var montēt arī uz mīkstajiem jumtu segumiem, nebaidoties, ka tās sabojās hidroizolāciju.

Jaunie MAXI sērijas balsti ļauj precīzi ieregulēt grīdas klāja augstumu no 45 līdz 950mm un ir inovatīvs terases pacelšanas risinājums, kur katrs balsts var izturēt līdz 1000 kg slodzi. Tāpat klājumu var ieregulēt ar noteiktu kritumu, vai otrādi – kompensēt pamatnes kritumu vai tās nelīdzenumu.

Augšējā līmeņojošā galva atļauj kompensēt slīpumu no 0 līdz 5%, savukārt regulējamā pamatne spēj kompensēt virsmas slīpumu no 0 līdz 8 %. Ja ir vajadzība uzstādīt līmeņojošo galvu un regulējamo pamatni, tad ir iespējams noregulēt terasi līdz pat 14%, lai terases virsma būtu līmenī.

Balsta aksesuāri

Balsta aksesuārs Apraksts Kods
Papildus augstuma čaula Papildus augstuma čaula ir ātra un ērta iespēja paaugstināt atbalsta pēdu par 200mm līdz maksimālajam augstumam 600mm. Un kopā ar atbalsta pēdu PDM02 līdz pat 950mm. PSM01
PDEUM Pašlīmeņojošā galva Pašlīmeņojošā galva atļauj nolīmeņot jūsu terasi perfekti taisnu, ja arī kritums zem terases ir līdz pat 5%. Bieži terases pamatne nav taisna, piemēram: dēļ ūdens notekām utt., tad šis ir vienkāršs un ātrs risinājums, kā uzstādīt jūsu terasi līmenī. PDEUM
PDELM-Līmeņošanas-pamatne Pie lielākiem kritumiem un terases augstumiem, ir nepieciešams, lai atbalsta pēda būtu vertikālā stāvoklī, tad nāk palīgā līmeņojošā pamatne, kas atļauj veikt slīpuma korekcijas līdz pat 8%. Ja nepieciešams, tad līmeņojošo pamatni var izmanto kopā ar līmeņojošo galvu, kas atļauj veikt korekcijas līdz pat 14%. PDELM
AM1 Balsta regulēšanas atslēga Iespēja regulēt terases augstumu arī pēc tam, kad terses virsma ir ieklāta. Ievietojiet atslēgu starp flīzēm un jums būs iespēja regulēt terasi uz augšu vai leju bez terasess klāja noņemšanas. (Ļoti labi darbojas, ja par terases klāja materiālu izvēlētas flīzes). AM1
gumijas-paliknis-DS02 Skaņas izolācijas gumijas plāksne ir paredzēta izmantot uz regulējamās balsta skrūves, ja par terases materiālu ir izvēlētas akmens flīzes. Šis produkts novērš nepatīkamo skrapstošo skaņu starp flīzi un regulējamo balstu, ko var izraisīt sakrājušies putekļi, kā arī palīdz samazināt problēmu, ja flīzes nav identiski vienādas biezuma ziņā. DS02
Balsta aksesuārs un apraksts
Papildus augstuma čaula

Papildus augstuma čaula ir ātra un ērta iespēja paaugstināt atbalsta pēdu par 200mm līdz maksimālajam augstumam 600mm. Un kopā ar atbalsta pēdu PDM02 līdz pat 950mm.

PSM01

PDEUM Pašlīmeņojošā galva

Pašlīmeņojošā galva atļauj nolīmeņot jūsu terasi perfekti taisnu, ja arī kritums zem terases ir līdz pat 5%. Bieži terases pamatne nav taisna, piemēram: dēļ ūdens notekām utt., tad šis ir vienkāršs un ātrs risinājums, kā uzstādīt jūsu terasi līmenī.

PDEUM

PDELM-Līmeņošanas-pamatne

Pie lielākiem kritumiem un terases augstumiem, ir nepieciešams, lai atbalsta pēda būtu vertikālā stāvoklī, tad nāk palīgā līmeņojošā pamatne, kas atļauj veikt slīpuma korekcijas līdz pat 8%. Ja nepieciešams, tad līmeņojošo pamatni var izmanto kopā ar līmeņojošo galvu, kas atļauj veikt korekcijas līdz pat 14%.

PDELM

AM1 Balsta regulēšanas atslēga

Iespēja regulēt terases augstumu arī pēc tam, kad terses virsma ir ieklāta. Ievietojiet atslēgu starp flīzēm un jums būs iespēja regulēt terasi uz augšu vai leju bez terasess klāja noņemšanas. (Ļoti labi darbojas, ja par terases klāja materiālu izvēlētas flīzes).

AM1

gumijas-paliknis-DS02

Skaņas izolācijas gumijas plāksne ir paredzēta izmantot uz regulējamās balsta skrūves, ja par terases materiālu ir izvēlētas akmens flīzes. Šis produkts novērš nepatīkamo skrapstošo skaņu starp flīzi un regulējamo balstu, ko var izraisīt sakrājušies putekļi, kā arī palīdz samazināt problēmu, ja flīzes nav identiski vienādas biezuma ziņā.

DS02

Regulējama atbalsta pēda

Regulējama atbalsta pēda Regulējama atbalsta pēda Regulējama atbalsta pēda Regulējama atbalsta pēda
45-75 mm 75-150 mm 150-350 mm 350-550 mm
PDM00 PDM01 PDM02 PDM03
Regulējami balsti MAXI 45-75mm
45-75 mm
PDM00
 
Regulējami balsti MAXI 75-150mm
75-150 mm
PDM01
 
Regulējami balsti MAXI 150-350mm
150-350 mm
PDM02
 
maxi-balsti-350-550
350-550 mm
PDM03

Mēs veicam arī uzstādīšanu!