PRODUKTI

Masīvie terases dēļi

Masīvie koka–plastmasas kompozītmateriāla terases dēļi pēc būtības arī ir ļoti līdzīgi Reverso dēļiem. Galvenā atšķirība ir faktā, ka Masīvajiem dēļiem nav telpiska struktūra, proti tie ir izgatavoti ar pilnu masu bez iekšējām kamerām. Tas šim produktam dod lielāku mehānisko izturību, kā Reverso dēļiem gan pret triecieniem, gan slodzēm.

Masīvie dēļi ir būtiski smagāki par reverso dēļiem, kas gan padara tos arī dārgākus. Pielietojamības ziņā tiem ir visas tās pašas priekšrocības kas Reverso dēļiem. Arī sastāva ziņā Masīvie dēļi ir izgatavoti no tāda paša maisījuma kā Reverso. Masīvie dēļi savas izturības dēļ tiek ražoti nedaudz zemāki – 135 × 22 mm, kā arī ir pieejami vienā garumā – 3,6 metri.

Masīvajiem dēļiem arī ir lietojamas abas puses, vienā pusē ir tradicionālais terases dēļu raksts ar smalkajām rievām, bet otrā pusē ir raksts, kas sastāv no retākām, bet lielākām rievām. Rievu dziļums abās puses gan ir vienāds, un abas puses ir slīpētas piešķirot tiem lieliskas pretslīdēšanas īpašības. Dēļ samazināta dēļa augstuma, Masīvie dēļi ir lietojami tikai kopā ar metāla stiprinājumiem.

Masīvajiem dēļiem būtiskākās priekšrocības ir sarežģītu formu terašu izveidē. Tā kā tiem nav iekšējās kameras, tad Masīvos dēļus var izmantot terasēs ar liektām formām, ļoti asos leņķos un daudzos citos gadījumos, kur izmantojot Reverso vai Singlo dēļus, atsedzas iekšējās kameras. Tos var piegriezt noformējot pakāpienu stūrus, kā arī uzstādot atstāt atsegtus galus.

Masīvajiem dēļiem ir pieejamas trīs krāsas, tomēr tie brīžiem var nebūt pieejami noliktavā. Precīzākai informācijai lūdzu sazinieties ar uzņēmuma pārstāvi.

3600 × 135 × 22 mm

Krāsas

Caramel

gaiši brūns

Cacao

brūns

Onyx

melns

Montāžas aksesuāri

Stūra profils* 2700 × 60 × 60 Karamele SS22
Kakao LS23
Onikss LS26
Balsta lāga 2000 × 50 × 30 Nav noteikta K020
Metāla stiprinājumu komplekts ar skrūvēm 100 + 100 gab. Nerūsējošs tērauds A202
Pirmā dēļa stiprinājumu komplekts ar skrūvēm 20 + 20 gab. Nerūsējošs tērauds A203
Metāla stiprinājumi 1000 gab. Nerūsējošs tērauds A902
Pirmā dēļa metāla stiprinājumi 100 gab. Nerūsējošs tērauds A903
Skrūves plastmasas stiprinājumiem 1000 gab. Nerūsējošs tērauds A904
Krāsots nerūsējošs tērauds* A912
A913
A916
Skrūves metāla stiprinājumiem 1000 gab. Nerūsējošs tērauds A905

* Pozīcijas ir pieejamas tikai pasūtot

Mēs veicam arī uzstādīšanu!