PRODUKTI

Regulējami balsti

Lieliska iespēja izlīmeņot jūsu terasi uz jebkādas virsmas un uzstādīt terasi vēlamā augstumā.

Regulējamie balsti ir paredzēti kā slodzi nesošas konstrukcijas, izmantojot tās koka un kompozīta terašu, akmens flīžu, metāla restu un citu plākšņveida grīdas materiālu ieklāšanai, kuri ir paredzēti gājējiem. Balsti var tikt izmantoti dažāda pielietojuma objektos, piemēram, dzīvojamo, sporta, rūpniecības, sabiedriskās telpas u.c. Balstus var montēt arī uz mīkstajiem jumtu segumiem, nebaidoties, ka tās sabojās hidroizolāciju.

Regulējamie balsti ļauj precīzi ieregulēt grīdas klāja augstumu un to nofiksēt. Tāpat klājumu var ieregulēt ar noteiktu kritumu, vai tieši otrādāk, kompensēt pamatnes kritumu vai tās nelīdzenumu. Balstu augstumu ir iespējams ieregulēt jau samontētā veidā ar regulācijas gredzenu, neatslogojot atbalstāmo konstrukciju. Gadījumā, ja pats atbalsts sanāk slīpumā, tad var izmantot pašlīmeņojošās galvas, kas kompensē no 0 līdz 7 grādu sagāzumu.

Precīzs balstu patēriņš ir atkarīgs no grīdas seguma apakšklāja un tā konstrukcijas. Ja attālums starp nesošo virsmu atbalsta punktiem ir 40×40 cm, tad vidējais patēriņš ir 7 gab/m2, ja 50×50 cm, tad attiecīgi 5 gab/m2 utt.

Vienības un aksesuāri

Regulējams balsts Augstums: 30-45 mm DP01
Regulējams balsts Augstums: 45-70 mm DP02
Regulējams balsts Augstums: 70-120 mm DP03
Regulējams balsts Augstums: 120-220 mm DP04
Regulējams balsts Augstums: 220-320 mm DP04+DS01
Neregulējams atbalsts Augstums: 8 mm DP00
Papildus augstuma čaula Augstums: 100 mm DS01
Līmeņojoša galva Augstums: 250 mm LE16

Mēs veicam arī uzstādīšanas darbus!