PRODUKTI

Regulējami balsti

Lieliska iespēja izlīmeņot jūsu terasi uz jebkādas virsmas un uzstādīt terasi vēlamā augstumā.

Regulējamie balsti ir paredzēti kā slodzi nesošas konstrukcijas, izmantojot tās koka un kompozīta terašu, akmens flīžu, metāla restu un citu plākšņveida grīdas materiālu ieklāšanai, kuri ir paredzēti gājējiem. Balsti var tikt izmantoti dažāda pielietojuma objektos, piemēram, dzīvojamo, sporta, rūpniecības, sabiedriskās telpas u.c. Balstus var montēt arī uz mīkstajiem jumtu segumiem, nebaidoties, ka tās sabojās hidroizolāciju.

Regulējamie balsti ļauj precīzi ieregulēt grīdas klāja augstumu un to nofiksēt. Tāpat klājumu var ieregulēt ar noteiktu kritumu, vai tieši otrādāk, kompensēt pamatnes kritumu vai tās nelīdzenumu. Balstu augstumu ir iespējams ieregulēt jau samontētā veidā ar regulācijas gredzenu, neatslogojot atbalstāmo konstrukciju. Gadījumā, ja pats atbalsts sanāk slīpumā, tad var izmantot pašlīmeņojošās galvas, kas kompensē no 0 līdz 7 grādu sagāzumu.

Precīzs balstu patēriņš ir atkarīgs no grīdas seguma apakšklāja un tā konstrukcijas. Ja attālums starp nesošo virsmu atbalsta punktiem ir 40×40 cm, tad vidējais patēriņš ir 7 gab/m2, ja 50×50 cm, tad attiecīgi 5 gab/m2 utt.

Balsts izjauktā veidā

Balsta detaļa Apraksts
Lāgas balsta klipsis tiek izmantots vieglākai lāgas pieskrūvēšanai – nostiprināšanai uz balsta augšējās virsmas.
Regulējamā balsta skrūve, kurai augšpusē ir caurumi, uz kā nostiprināt lāgas balsta klipsi, bet augstas kvalitātes vītne nodrošina balsta skrūves fiksāciju vēlamajā augstuma pozīcijā.
Uzgrieznis augstuma regulācijai, ar kura palīdzību var noregulēt balsta skrūvi vēlamajā augstumā.
Regulējamā balsta pamatne ar 175mm diametru ir stabila bāze, uz kuras nostiprināt terasi. Tā var izturēt līdz pat 500kg statisko slodzi.

Regulējama atbalsta pēdas

regulejama-atbalsta-peda-1 regulejama-atbalsta-peda-2 regulejama-atbalsta-peda-3 regulejama-atbalsta-peda-4
Regulējama atbalsta pēda Regulējama atbalsta pēda Regulējama atbalsta pēda Regulējama atbalsta pēda
30-45 mm 45-70 mm 70-120 mm 120-220 mm
PD01 PD02 PD03 PD04
regulejama-atbalsta-peda-1
30-45 mm
PD01
 
regulejama-atbalsta-peda-2
45-70 mm
PD02
 
regulejama-atbalsta-peda-3
70-120 mm
PD03
 
regulejama-atbalsta-peda-4
 
120-220 mm
PD04

Balstu aksesuāri

Balstu aksesuārs Apraksts Kods
Plastmasas klipši, kas paredzēti precīzai flīžu novietošanai uz atbalsta galvas. Pieejami 3 un 5 mm izmēros.  
Skaņas izolācijas gumijas plāksne ir paredzēta izmantot uz regulējamās balsta skrūves, ja par terases materiālu ir izvēlētas akmens flīzes. Tad nav vajadzīgas lāgas un šis produkts novērš nepatīkamo skrapstošo skaņu starp flīzi un regulējamo balstu ko var izraisīt sakrājušies putekļi, kā arī palīdz samazināt problēmu, ja flīzes nav identiski vienādas biezuma ziņā. Kods: DS01
balstu-aksesuari-13 Sienas pieslēguma klipsi ir paredzēts uzstādīt, lai terases flīze neatdurtos pret sienu un atrastos fiksētā pozīcijā, bez iespējas “aizbraukt” no regulējamā balsta. Attālumu starp sienu un terasi ir iespējams regulēt no 4 līdz 12mm. Kods: PWAP
balstu-aksesuari-14 Noslēdzošo flīžu klipši ir lieliska iespēja pabeigt terases ārējo malu. Kur viens klipsis tiek likts zem regulējamā balsta un otrs starp balsta augšējo virsmu un flīzi. Malas nosedzošā flīze stiprinās starp šiem klipšiem. Kods: PEDU, PEDL
Pēdas gumijas paliktnis aizsargā virsmu, uz kuras ir uzbūvēta terase, tai skaitā hidroizolāciju. It īpaši iesakām izmantot, ja terase tiek būvēta uz mīkstā seguma jumtiem 200x200. Pieejams 5 un 10 mm biezumā. Kods: PSR5, PSR10.
papildus-augstuma-caula Papildus augstuma čaula ir ātra un ērta iespēja paaugstināt atbalsta pēdu par 100mm līdz maksimālajam augstumam 420mm. Kods: PS01
Līmeņojošā galva tiek likta uz regulējamā balsta skrūves virsmas un atļauj kompensēt slīpumu no 0 līdz 7%, lai terases virsma būtu līmenī. Kods: PDE
Balstu aksesuārs
Plastmasas klipši, kas paredzēti precīzai flīžu novietošanai uz atbalsta galvas. Pieejami 3 mm un 5 mm izmēros.

Skaņas izolācijas gumijas plāksne ir paredzēta izmantot uz regulējamās balsta skrūves, ja par terases materiālu ir izvēlētas akmens flīzes. Tad nav vajadzīgas lāgas un šis produkts novērš nepatīkamo skrapstošo skaņu starp flīzi un regulējamo balstu ko var izraisīt sakrājušies putekļi, kā arī palīdz samazināt problēmu, ja flīzes nav identiski vienādas biezuma ziņā.

Kods: DS01

balstu-aksesuari-13

Sienas pieslēguma klipsi ir paredzēts uzstādīt, lai terases flīze neatdurtos pret sienu un atrastos fiksētā pozīcijā, bez iespējas “aizbraukt” no regulējamā balsta. Attālumu starp sienu un terasi ir iespējams regulēt no 4 mm līdz 12mm.

Kods: PWAP

balstu-aksesuari-14

Noslēdzošo flīžu klipši ir lieliska iespēja pabeigt terases ārējo malu. Kur viens klipsis tiek likts zem regulējamā balsta un otrs starp balsta augšējo virsmu un flīzi. Malas nosedzošā flīze stiprinās starp šiem klipšiem.

Kods: PEDU, PEDL

balstu-aksesuari-15

Pēdas gumijas paliktnis aizsargā virsmu, uz kuras ir uzbūvēta terase, tai skaitā hidroizolāciju. It īpaši iesakām izmantot, ja terase tiek būvēta uz mīkstā seguma jumtiem 200x200. Pieejams 5 un 10 mm biezumā.

Kods: PSR5, PSR10.

papildus-augstuma-caula

Papildus augstuma čaula ir ātra un ērta iespēja paaugstināt atbalsta pēdu par 100mm līdz maksimālajam augstumam 420mm.

Kods: PS01

limenojosa-galva

Līmeņojošā galva tiek likta uz regulējamā balsta skrūves virsmas un atļauj kompensēt slīpumu no 0 līdz 7%, lai terases virsma būtu līmenī.

Kods: PDE

Mēs veicam arī uzstādīšanu!