PRODUKTI

Fasādes sistēma InoSide

Gatavas lietošanai

InoWood koka-plastmasas kompozītmateriālu apšuvuma fasādes profils AD ir gatavs lietošanai. WPC profilu uzstādīšanai ir piemēroti visi stiprinājumi, kas paredzēti InoWood fasādes apšuvuma montāžai. Ir iespēja izvēlēties starp diviem profilu montāžas variantiem – ar atstarpi (starp plāksnēm 4 mm) vai klasisko uzstādīšanu pēc “skujiņas” principa – uzliekot vienu dēli virs otra. Montējot fasādi, jāievēro attālums starp šķērsenisko siju centriem, tas nedrīkst pārsniegt 300 mm. Pārklājot fasādi ar WPC apšuvuma profiliem AD, viena kvadrātmetra nosegšanai vidēji nepieciešami 6,85-7,14 tekošie metri InoWood apšuvuma profila AD.

Izturīgas un ilgmūžīgas

InoSide fasādes sistēma, kas sastāv no 100% pārstrādāta biokompozīta, ļaus īstenot jebkuras sarežģītības fasādes risinājumus. Fasādes ir funkcionālas, izturīgas, saglabā krāsas īpašības, izturīgas pret ārējiem faktoriem: kaitēkļiem, pūšanu, mitrumu, ultravioletajiem stariem un nelabvēlīgiem laikapstākļiem. Katras mājas vai citas ēkas fasāde un tās risinājumi ir unikāli, tāpēc izskatam jāizceļas ne tikai ar skaistumu, bet arī ar izturību. Piedāvājam plašu fasādes apdari un fasādes detaļu klāstu.

Fasāžu sistēmas pielietojam individuāli katram projektam – projektējam, uzstādām un konsultējam dažādos jautājumos.

Fasādes sistēma InoSide ir ventilējamo fasāžu sistēma, kas palīdzēs saglabāt mājas fasādi nevainojamu ilgus gadus un bez raizēm par kosmētisko remontu ekspluatācijas laika gaitā. Ēkas ārējā daļa ir īpaši svarīgs elements, kas veic gan reprezentatīvas, gan estētiskas funkcijas.

Pēdējo gadu tendences liecina, ka klienti meklē ilgtspējīgākus un zaļākus materiālus, priekšroku dodot materiāliem, kas ražoti no atjaunojamiem energoresursiem. InoSide fasādes sistēma ir lieliska alternatīva tradicionālajai fasādei. Tā ir piemērota dzīvojamo māju, biroju ēku, kultūras mantojuma objektu, valsts un sabiedriskā sektora uzņēmumu ēku ārsienu apdarei. InoSide fasādes sistēma no koka-plastmasas kompozītmateriāla (WPC) kalpos daudz ilgāk, salīdzinot ar parasto koku. Fasāde ir izturīga pret temperatūras izmaiņām un laikapstākļiem, imitē dabīgā koka izskatu, nav kaprīza ekspluatācijā un nav nepieciešama īpaša apstrāde vai krāsošana.

Fasādes paneļi no WPC palielina skaņas izolāciju, salīdzinot ar parasto koku. Tādējādi, iegādājoties izturīgākus materiālus, jūs ietaupāt uz ekspluatācijas izmaksām, vienlaikus saņemot augstākas klases produktu un komfortu. 

Fasādes, kas izgatavotas no koka-polimēra kompozīta, ir ļoti izturīgas, un to kalpošanas laiks ir vairāk nekā 25 gadi!

Krāsas

Pelēka

08

Antracīta

09

Brūna

10

Muskata

03

Ciedra

02

Mēs veicam arī uzstādīšanu!